E dhímbshme: V’des futbollisti 17-vjeçar i KF Gjakova

Futbollisti i KF Gjakove, Elirion Shabanaj, ka v dekur sot në moshën 17-vjeçare.

Kjo u bë e ditur përmes një njoftimi nga klubi i futbollit ku Shabanaj ishte i angazhuar, shkruan Reporteri.net.

Nga klubi ai përshkruhet si djalë i disiplinuar dhe futbollist shumë i talentuar.

Ky është njoftimi i plotë: