E dhimbshme: Vdes i riu kosovar, Ermal Hasani / FOTO

Sot ka vdekur në moshë mjaft të re, Ermal Hasani nga qyteti i Ferizajt. I ndjeri kishte kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë të cilës nuk mundi t’i përballonte, shkruan Jepi zë. Lajmin për vdekjen e tij e kanë familjarët e të ndjerit përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan pemajetes.com.

“Me pikllim te thell na erdh lajmi I hidhu per njeriun ma te dashur te familjes hasani ermal afet hasani ka ndrru Jet sot pas nji smundje te Rand Dhe kobshme ne Spitalin e turkis zoti gajretin Familjes hasani Dhe gjith farefisit e ermali zoti me gjenet”, ka shkruar një familjar i të ndjerit Ermal Hasani.

Njoftimi i plotë:

Pas nje semumdje te rend dhe te pa perballueshme

Sot morrem lajmin per humbjen e Ermal Hasanit

Zoti te shperbleft me Xhenet!