E FUNDIT: Një tjetër lajm i keq për Kombëtaren e Kosovës


Kombëtarja e Kosovës nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e kapitenit të saj, Amir Rrahmani.

Mbrojtësi kosovar ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus, këtë e ka konfirmuar skuadra e Napolit

Kështu që Kosova nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e tij për ndeshjen e vitit ndaj Maqedonisë por as për 2ndeshjet tjera.

Përveç Rrahmanit, Kosovës do t’i mungojnë edhe Vedat Muriqi dhe Milot Rashica