E keni parë si krah të Haradinajt, por ja si duket asistentja e tij në jetën reale (FOTO)


Femrat shqiptare përveç që janë të pargatitura, madje dhe të sukesshme në karrierën e tyre në çdo fushë, ato e kanë dëshmuar që janë edhe të bukura. Një nga to është edhe Bezi, bukuroshja që e shohim shpesh në krahë të liderit të AAK-së, por që mbetet e panjohur për publikun. Ajo është asistentja e Ramush Haradinajt, një nga punëtoret më të shkathëta mé póshté mund ta shíhní fótón e saj.

Në imazhet e saj të fundit, Bezi duket krejt ndryshe nga ajo që është brenda punës që bën, ndërsa linjat e saj trupore janë fantastike./Indeksonline