E krahasoi me modelet në bonboniera, Kimete Berisha i reagon Valon Sylës

Publicistja Kimete Berisha i ka reaguar gazetarit Valon Syla pasi ky i fundit i tha se ”Kimete Berishën mi kujton modelet e kopertinave të bombonierave të paraluftës”.

Berisha përmes një postimi në Facebook ka thënë se është ngrirë së ftohti vetëm për t’u dukur e ëmbël për të tjerët dhe Valon Sylën.

“Ama Valoni e ka pasur fjalën për ato bjondinat me flokë të gjata në pakot e çokollatave. Demek, ato vajzat s eksi, të shtrira në barë, nga dalldia dhe nga l ezeti.

Postimi i plotë i Berishës pa ndërhyrje: