E kuptoi se fitoi Vetëvendosje, shikojeni se çka bën ky simpatizant i PDK-së! (FOTO)

Ndonëse nuk është publikuar ende rezultati final i zgjedhjeve të djeshme, Lëvizja Vetëvendosje po radhitet e para me numrin më të madh të votave.

Pasi zgjedhjet e djeshme si fitues nxorën Lëvizjen Vetëvendosje, një qytetarë nga Drenasi ka marrë një vendim.

Ai ka grisur pasaportën e Kosovës, pasi që nuk i ka pëlqyer rezultati i zgjedhjeve.

Qytetari është përkrahës i Partisë Demokratike të Kosovës dhe ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale duke e përkrahur këtë subjekt.