E Mbajtën të Fshehur: Nuk do e besoni se vajza e kujt është Arta, gruaja e Shpëtim Deskut


Arta Desku është bashkëshortja e moderatorit të njohur kosovar, Shpëtim Deskut.Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur pë publikun tonë, Arta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me dy vajzat e saj dhe babain e saj. Arta që me profesion është politologe dhe punon si profesorësh, shquhet edhe për format fizike dhe pamjen e jashtme. Ndonëse është nënë e dy vajzave, ajo ia del që çdo herë në paraqitjet e saja ta merr vëmendjen e të gjithëve.