E mbani mend djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Ja sa shumë ka ndryshuar! (FOTO)


Ka qenë një nga serialet turke më të ndjekura në botë, madje ka arritur që edhe të fitojë çmime ndërkombetarë. Një histori dashurie e mbushur me tradhti dhe një faji që duhej të paguante dikush që as lidhje nuk kishte me rastin, kjo ka qenë pak a shumë fabula e serialit Ezel mé póshté ndíqní fótót nga djali Ezelit.

Por a e mbani mend Xhanin, djalin e Ezelit dhe Ejshanit? Ai sot është 19 vjeç dhe është në përgatitje të një seriali tjetër. Por shikoni sa shumë ka ndryshuar!