E ndau nga gruaja, Fjolla Morina tregon dhuratat luksoze nga i fejuari (FOTO)


Fjolla së fundmi ka publikuar një dhuratë mjaft të ëmbël, trëndafila ngjyrë të kuqe dhe të bardhë nga partneri i saj, Fisniku. Por kjo e fundit nuk e la me kaq, ajo pak orë më vonë ndau imazhe të disa unazave të ndryshme, të cilat dukeshin mjaft të shtrenjta dhe me shkëlqim mé póshté mund ta shíhní fótón publikuar nga Fjolla.

Ajo në Instastory kishte ndarë me ndjekësit e saj disa video ku shiheshin unazat e ndryshme nga diamanti dhe guri i çmuar smerald, ndër to shprehu se sa shumë po i pëlqejnë ato.