E njihni vajzën në foto? Sot është një nga emrat më të komentuar në shoubiz

E njihni vajzën në foto?

Modelja shqiptare ka hapur arkivat e fëmijërisë. Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta. Modelja e cila është duke vepruar në Londër, së fundmi ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël nga fëmijëria, dhe është vërtet problem ta njohësh.Sa i përket jetës private përkundër spekulimeve të shumta, Arbenita është ende në lidhje me reperin Fero dhe çifti janë mjaft të lumtur ja edhe fotot e saj: