E pabesueshme çfarë i bënë kjo bebe “Hamdisë” së “Çka ka shpija”

Është interesant, plotësisht e kundërta e karakterit që e luan në serialin “Çka ka Shpija”.

Aktori Dardan Gashi, duket të jetë mjafyë i dedikuar në punë e në familje dhe i alternon mirë angazhimet në të dyja sferat e jetës.

Aktori, shpesh sjell edhe foto nga jeta e tij e përditshme, e shfaqet edhe nën shoqërinë e bashkëshortes, shkruan “Kosovarja”.

Dardani, sapo është shfaqur pranë një bebe shumë të lezetshme. I vogli, po ia ha hundën, duke e ngarërruar me biberonin.

Mbishkrimi i aktorit në foto, është thjesht epik. /Kosovarja