E Papritur kjo, Ja çka thotë për LDK’në Vjosa pas rezultatit të zgjedhjeve!

Vjosa Osmani e ka thumbur ish-partinë e saj, LDK-në pas fitores së Vetëvendosjes.

Osmani ka thënë se rezultati zgjedhor duhet të jetë mësim i mirë për LDK-në.

“Vota e qytetarëve pro VV-së dhe kundër të tjerave duhet të jetë mësim i mirë që fjala e dhënë para qytetarëve s’duhet të shkelet.

Rezultati i sotëm duhet të jetë mësim edhe për LDK-në” ka thënë Vjosa Osmani./blic