E thjesht, por e bukur, Lola përherë në formë të mirë! (FOTO)


Lola është një femër e kuruar dhe mjaft elegante.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj vjen përherë në formë të mirë dhe e veshur me shumë stil në imazhet që ndan me ndjekësit në Instagram.

Edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi në InstaStory, Lola ndonëse e veshur thjeshtë dukej tejet atraktive.

Kujtojmë që Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve dhe së fundi festuan përvjetorin e dashurisë.