E veshur me fustan me ngjyrë të kuqe, Aida po duket një zonjë e vërtetë! (FOTO)


Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live. Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo. Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë mé póshté ndíqní fótót e Aides.

E martesa duket se e ka zbukuruar edhe me shumë këngëtaren kosovare. E veshur me komplete me ngjyrë të kuqe, Aida po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo