Ekskluzive: Policia civile dhe Njësia Speciale me aksion të gjerë në Suharekë, arrestohen disa persona


Disa persona janë arrestuar para pak çastesh, në Suharekë.

Burimet e IndeksOnlinet kanë thënë se forca të shumta të policisë civile, të mbështetura edhe nga njësitet e specializuara kanë kryer arrestimin e disa personave të dyshuar.

Personat e arrestuar afër një kafeneje të njohur, janë dërguar në njërin nga stacionet e policisë ku do të intervistohen.

Aktualisht nuk dihet arsyeja e këtij aksioni të madh, por IndeksOnlinen do t’ju mbajë të informuar për detajet.