Endrit Thaçi “diss” Vjosës e Albinit, poston lundrimin e Thaçit në Ujman (PAMJE)


Endrit Thaçi pak më parë ka publikuar disa pamje nga vizita që ish- presidenti i vendit, Hashim Thaçi pati zhvilluar në Mitrovicën e Veriut. Reagimi i tij vije pas vizitës që Albin Kurti dhe Vjosa Osmani zhvilluan në Mitrovicën e Veriut. Përgjatë muajit shtator të vitit 2018, ish- presidenti Thaçi i shoqëruar nga Rashit Qala (ish- drejtor i policisë së Kosovës) dhe Bedri Hamza ( ish- ministër i Financave) /Pamje mePosht.

Pati lundruar me barkë në Liqenin e Ujmanit në Veri. Tutje, Thaçi pati vizituar edhe pikën kufitare në Bërnjak. /IndeksOnline