Familja e anëtarit të v rarë të LDK-së ‘trondit’ Ramush Haradinajn: Trego pse shkove në Hagë…


Familja e anëtarit të vr arë të LDK-së, Haki Imerit, përmes një postimi në facebook ka reaguar ash për ndaj deklaratave të kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili po synon postin e Presidentit të vendit.

“Sipas asaj qe tha dje Rambo ne Pressing la te kuptohet se paska fol me qeveri te ndryshme dhe i paskan dhene garancite e tyre se ramboja nuk qenka duke u he tuar…! -atehere nese nuk je duke u he tuar pse u ftove dhe shkove ne Hage vitin e kaluar?!!”, shkruan ndër tjerash familja Imeri.

Postimi i plotë: