Fjolla Morina mbulohet për Ramazan

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Ndonëse në shumë prej paraqitjeve të saj preferon të ekspozohet, në imazhin e fundit që ndau me ndjekësit e saj në InstaStory, ajo bëri të kundërtën.

Morina pozoi në një fotografi të ndarë me ndjekësit, e mbuluar me shami në kokë, në mbishkrimin e së cilës uroi nisjen e Muajit të Shenjtë të Ramazanit.

“Mirë se vjen o muaj i bekuar i Ramazanit, qoftë i lehtë, i begatë dhe i mbushur me vepra të mira për të gjithë besimtarët. Amin”, shkroi këngëtarja Morina në InstaStory.

Edhe përgjatë iftarit, ajo publikoi një fotografi të një filxhani me kafe dhe të disa hurmave, duke shkruar në mbishkrimin e saj: “Allahu kabull të gjithë agjëruesve”.