Flet simpatizanti i VV’së që vendosi luanin mbi veturë (VIDEO)

Gazetare: Aurora Amerllahu

Me logon e Vetëvendosjes e një luan mbi BMW, Fitim Krasniqi ka zgjedhur që pak më ndryshe të lobojë për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Pronari i kësaj veture, e cila është e viteve të 90’ta, ka befasuar të gjithë, madje është komentuar shumë në rrjetet sociale.

Meqë bëri bujë, sigurisht që veturën e ka parë edhe i pari i LVV’së. Të paktën kështu thotë Krasniqi.

Se çfarë i ka thënë Kurti, dhe pse e ka vendosur luanin mbi veturë, e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /GazetaExpress