Gani Geci “çarrtet“ ja çfarë selami i qon Isa Mustafes e Veliut


Pas publikimit të rezultateve nga KQZ, kandidati i Lëvizjes Vetvëvendosje, Shpejtim Bulliqi, ka fituar zgjedhjet për kryetar të Podujevës me 51.64% të votave

Agim Veliu, kryetari i LDK’së në Podujevë e ka pranuar humbjen e Nexhmi Rudarit në Komunën e tij.Ai ka pranuar rezultatet e fundit të KQZ’së, ku VV’ja ka fituar me 51.6%,

Por është edhe Gani Geci që ka reaguar ash për pas kësaj humbje të dhimbshme për LDK-në. Përmes një postimi ai ka disa fjalë pës Isa Mustafën dhe kompaninë e tij: