Ganimete Musliu-Lajçakut: Ma mirë të bjen me trusë


Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar ndaj deklaratës skandaloze të emisarit sllovak të BE-së, Miroslav Lajcak

”Është logjike se duhet ndryshuar Kushtetuta dhe nuk tha askush se nuk duhet ndryshuar. Kushtetua nuk është bibël”, tha Lajcak në Serbi.

Musliu në facebook i kërkon Lajcak-ut që të trusë. Tutje ajo e quan diplomat i njëanshëm e që ia mbanë anën Serbisë.

Postimi i plotë: