Geci ‘godet’ rëndë Rexhep Selimin dhe Jakup Krasniqin – Ja çfarë ka ditur Hashim Thaçi


Njëri prej shtatë vëllezërve Geci nga Llausha, Nebih Geci, përmes një shkrimi në facebook ka reaguar pasi Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi bënë paraqitjen e para në Gjykatën Speciale, ku edhe mohuan ak uzat që rëndojnë mbi ta.

“Hashim Thaqi qe nga fillimi i miratimit te gjykates e ka ditur qe do te jete njeri nder te ak uzuaret, nese ky do e kishte dashur Kosoven aq shume do kishte dhene doreheqje qysh moti, por as qe i ka interesuar doreheqja se donte te thirrej si president i Kosoves dhe te e zbehe pavaresin e vendit tone, por kjo do te permiresohet se shpejti nga akteret te cilet e kane fituar luften me Serbin e ata jane USA, D, GB, I, F dhe natyrisht dhe NATO”, shkruan ndër tjerash Geci, përcjellë “Bota sot”.

Postimi i plotë: