Geci: o Lutfi Haziri, ti je i kapur nga SHIK-u dhe Hashimi, ke fituar këto toka

Për deklaratën e Lutfi Hazirit, i cili tha se Vjosa Osmani është zog në dorën e Kurtit, ka reaguar Halil Geci, i cili në këto zgjedhjet mbështet Listën e Vjosa Osmanit.

Ai në një postim publik në Facebook i ka reaguar Hazirit, duke thënë se është i kapur nga SHIK-u dhe Hashimi, teksa pretendon për disa toka të fituara.

Geci thotë tutje se Haziri nuk ka të bëjë fare me Rugovizmin.

Postimi i plotë: