Gjoshi i PDK-së: o Popull, Albin Kurti e do më shumë Gjykaten Speciale se krejt ne!

Albin Kurti e do më shumë Gjykaten Speciale se krejt ne!

Anëtari i kryesisës së PDK-së, Betim Gjoshi beson se Lëvizja Vetëvendosja dhe kryetari i saj, Albin Kurti e dëshirojnë Gjykatën Speciale.

Sipas Gjoshit, Kurti dhe partia e tij e shohin
Specialen si një mundësi për të bërë spastrim poltik në Kosovë, transmeton
Indeksonline.

Postimi i plotë i Betim Gjoshit: