Gjyshja 80-vjeçare nga Deçani: Ai që i merr vajzat e sotit ia ka shti zjarrin shtëpisë (VIDEO)


Së fundi në emisionin “Mirëmëngjesi nga Istogu”, është lajmëruar një gjyshe 80-vjeçare nga Deçani, e cila ka folur për kohën e sotme dhe për vajzat në këtë kohë, shkruan Indeksonline. E pyetur nga gazetari se çfarë mendimi ka për nuset dhe vajzat e reja, ajo tha /Pamje mePosht

“Kuku moj gjyshe ai që i merr këto, ai qe i merr ato ia ka shti z jarrin shtëpisë, ndash burrit, ndash vjehrrive, nuk i knaqin kurrë, një kafe nuk ia qesin, kan qejf me u nda.