Glauk Konjufca: o Imer mushkolaj kur Vetëvendosja e ka kundërshtu Gjykatën Speciale ti e ki Perkrahë

Glauk Konjufca

Glauk Konjufca: o imer mushkolaj kur Vetevendosja e ka kundershtu Gjykatën Speciale ti e ki Perkrahë. Konjufca në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se faji për zhvillimet e fundit me Gjykatën Speciale janë të politikës. “Kjo ka ndodhur pasi që nga çlirimi i Kosovës, UÇK-ja është braktisur nga subjektet politike që kanë qeverisur.

Ndiqe dhe shperndaje Videon

Debat Plus me Ermal Pandurin – “QEVERISJA SPECIALE”

Debat Plus me Ermal Pandurin – “QEVERISJA SPECIALE”Glauk Konjufca – LVVImer Mushkolaj – AnalistDonika Emini – AnalisteArmend Muja – Analist

Posted by RTV Dukagjini on Wednesday, 30 September 2020