Grabitje si në filma në një dyqan te Mati 1 në Prishtinë

Mbrëm rreth orës 20:30 është raportuar për një grabítje të ndodhur në një dyqan në lagjen Mati 1, në Prishtinë.

Lajmi e ka konfirmuar zëdhënësja e PK-së për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, në një përgjigje për Reporteri.net, e cila tha se polícia ka dalë në vendngjarje.

Gjithashtu, Ahmeti bëri të ditur se nuk raportohet për të l ënduar.

“Pas marrjes së informacionit, polícia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në të dhënat e para d yshohet se grabítja është kryer ngado të d yshuar të cilët më pas kanë ikur nga vendi i n gjarjes, teksa nuk raportohet për persona të l ënduar.