‘Habit’ gruaja e Albatrit Muçiqit duket ndryshe në fytyrë! (FOTO)


Egzona Muqiqi është një ndër fytyrat më tërheqëse në mediat rozë. Duke qenë aktive në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm. Pasi që përdorë efekte të ndryshme në rrjete sociale, ajo shpeshherë duket ndryshe me realitetin mé póshté mund ta shíhní fótón nga Egzona.

Edhe sot, në imazhin e postuar fytyra e saj duket shumë e shëndoshë. Theksojmë, Egzona dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve./Kosovarja