“Hallakatet“ gruaja e Lutes, shikojeni çfarë foto ka publikua ajo! (PAMJE)

Lutfi Haziri njihet për rolin e tij politik në LDK, por edhe si kryetar i Gjilanit.

Ai është i martuar me këngëtaren e njohur Mirvete Bajramin apo shkurta Mika. Ajo dhe Mika janë prindër të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali.

Ani pse në këtë moshë ajo shfaqet përherë shumë moderne. Në foton e fundit Mika ka veshur një bluzë transparente por që nuk e pati kompleks që iu vërejten edhe recipetat.

Ndryshe, Mika është përfolur edhe për botox e ndërhyrje tjera./Kosovarja