Harrojeni Endritin e Thaçit, kaq bukurosh është djali i Jakup Krasniqit! (FOTO)


Djali i politikanit Jakup Krasniqi, Altin Krasniqi sot ka festuar ditëlindjen.Me këtë rast babai i tij e ka uruar me fjalët më të mira drejt ti.

Ai në “Facebook”, po ashtu edhe ka pub likuar një foto bashkë me djalin i cili nuk është parë më herët në media, shkruan “Zëri.info”.Altini duket djal mjaft i zoti dhe i bukur në pamje.

Më poshtë ju sjellim një fotografi të tij: