Iku me pushime në Dubai, Tea habit me fotot dhe fjalët: Jam në muajin e 6-të të shtatzanisë

Tea Trifoni është “arr atisur” së fundmi drejt Dubait ku i ka krijuar vetes luksin për të kaluar disa ditë pushime.

Tea niset për në Dubai, me të është edhe një djalë – Kosova Sot

Si gjithmonë ajo ka qenë mjaft aktive në Instagram ku ka publikuar foto edhe nga andej.

Shumë prej tyre kanë aluduar se Tea është shtatzënë pasi në foton e fundit shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Po ashtu Tea ka thënë se ajo është në muaj e 6-të, por nuk dihet nëse kjo është thjesht një shaka.