Imer Mushkolaj “tallet” edhe me Hoxhajn: “Je ngutë pak po m’doket”

Analisti politik Imer Mushkolaj, ka ironizuar me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhajn, lidhur me rezultatin e zgjedhjeve të sotme për Kuvendin e Kosovës.

Mushkolaj ia ka rikujtuar një deklaratë Hoxhajt, i cili me 28 janar të këtij viti ka thënë se nuk ju beson sondazhet dhe PDK do t’i fitojë zgjedhjet, shkruan GazetaBlic.

Ja postimi i Mushkolaj: