Ismet Munishi “diss” Zhegrovës: Leni frizurat e Instagramet


Trajneri i klubit të Ballkanit, Ismet Munishi i ka reaguar futbollisti të Kosovës, Edon Zhegrovës.

Pasi u krítkua per lojën e tij sonte në miqësore ndaj Shqipërisë, Zhegrova erdhi me një postimi të gjatë në “instastoryn” e tij

Pas, kësaj tekniku i klubit nga Suhareka, nuk u përmbajt fare, ku përmes një postimi në “Facebook”, drejtohet me fjalët që: Lexoni histori para lojës, leni frizuart dhe instagramet e rrjetet sociale.

“Krejt qka keni me thanë , na tregoni ne fushë ja postimi tij: