Ja me cilin biznesmen po drekon Blerona Zeqiri (FOTO)


Prezantuesja e “RTV 21”, Blerona Zeqiri, është fytyra e së dieles, pasi shumë kosovar vendosin ta shohin atë dhe emisionin e saj “1 kafe prej shpisë”, shkruan “Kosovarja”.

Blerona, ka miqësi me një pjesë të mirë të këngëtarëve e aktorëve dhe jo vetëm. Siç duket, ajo shoqërohet edhe me figura të tjera me rëndësi.Prezantuesja, sot ka ngrënë një drekë të bujshme me bizne smenin e njohur Erolld Belegu, që së fundi ka pasur edhe poste politike, shkruan “Kosovarja”. Ndryshe, Errolldi është organizator i “Videofestit”, andaj shpesh puna e tij është e lidhur ngushtë me mediat dhe figurat pub like.