Ja vlen ta shikoni sa bukur vallëzon Lulja me këngën e Medës (VIDEO)


Këngëtari shumë i dashur për publikun, përveç si njeri i suksesshmë në karrierë, ai e ka dëshmuar vetën si bashkëshort e baba i mrekullueshëm. Çifti më simpatik i shoubizit kanë harmoni të veçantë në bashkëshortësi , në jetën e e shtëpinë e tyre (Mé póshté ndíqní pámjet)

Publiku ka gjithmonë interesin dhe kurreshtjen të dijë për jetën e tyre. Së fundi Lulja ka publikuar një video teksa shihet duke vallëzuar e buzëqeshur me këngën e burrit të saj Medës./Kosovarja