Jeta super luksoze e Adelinës, shikojeni me çfarë veshje del në qytet


Adelina Tahiri dhe jeta e saj super-luksoze janë tejet të përfolura në publikun shqiptar.
Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia është shumë e përfolur sidomos pas martesës me burrin maqedonas 50-vjeçar.

Adelina është tejet aktive me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet e veshja e sa është ajo që mori vëmendjen e të gjithëve.