Këngëtarja shqiptare ishte duke kënduar live, shikojeni çfarë suprize i bën i dashuri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Barbana Dini ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj.

Mbrëmë Barbana ka festuar ditëlindjen dhe nga festa miqtë kanë publikuar një video ku partneri i saj ulet në gjunjë dhe i propozon.

Barbana prej kohësh ka nisur një jetë të re në Amerikë me partnerin e saj, identitetin të cilin nuk e ka zbuluar më parë, vetëm mbrëmjen e kaluar.

VlDEO