Kështu imitohen Vjosa Osmani dhe Luljeta Aliu (Video)

‘’Kosherja’’ vazhdon të sjell risi në humorin shqiptar duke sjell personazhe dhe imitime fantastike përmes aktorëve profesionistë.

Ka qenë presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe opinionistja Luljeta Aliu që janë bërë pjesë e spektaklit të humorit përmes imitimeve fantastike të aktoreve Valina Muqolli dhe Egzona Ademi, shkruan GazetaExpress.

’Kosherja’’ sjell një bashkëbisedim mes dy personazheve duke sjell të qeshura pa fund për shikuesit e shumtë të tyre.

Spektakli i humorit vjen çdo të diel në ora 20:30 përmes ekranit të T7 dhe ABC. Nën regjinë e Altin Bashës, prezantimi i është besuar Bes Kallakut dhe Jona Spahiut./GazetaExpress