Keto femra kaq të bukura i ka vetëm familja e Ramiz Kelmendit (FOTO)


Për vajzat bukuroshe dhe shumë tërheqëse të Ramiz Kelmendit është përfolur shpesh herë në mediat rozë, por për gjithë këto femra të bukura që ka kjo familje nuk keni pasur rastin të dini ende.

Në një fotografi të realizuar, familja Kelmendi të mbledhur të gjithë së bashku.