Kika se jep Thaçin për askënd: Hashimin nuk e kisha ndërru kurrë në shtrat, edhe pse m’ka ikë në Hagë (Video)


Kreshnik Husaj i njohur ndryshe si Kika është i ftuari i radhës në emision ‘SHOW TIME’, prodhim i Gazetes Online ‘Reporteri.net’ për RTV Dukagjini. Autori i emisionit ‘It’s My Love’ ka zënë shtratin e emisionit në rubrikën “Në shtrat me..”, dhe nga aty ka thënë se ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, nuk do ta kishte ndërruar me askënd në shtrat /Pamje mePosht.

Kika nga shtrati i tij tha se nga fytyrat publike nuk do ta ndërronte Thaçin me askënd, edhe pse ky i fundit tash e një kohë është në Hagë.