Kjo është gruaja e Veton Surroit, ishte Miss Kosova, Besoj qe shumë pak e njohin! (FOTO)


Blerta Syla ish miss Kosova dhe aktore shumë e njohur e viteve të 90-ta, tanimë është martuar prej disa vitesh me publicistin Veton Surroi, shkruan “InfoKosova”. Ani pse kanë një diferencë shumë të madhe në moshë, për ta jetuar dashurinë e tyre, vitet janë vetëm numra në letër mé póshté mund ta shíhní fótón nga Blerta.

Por, krejt kjo gjë duket se ka ndodhur rastësisht, ku më pas nga ai rast të dy janë lidhur for te me njëri-tjetrin. Të thuash se Vetoni ia mori zemrën Blertës me pamjen e tij, ndoshta dhe kështu ndodhi!