Kjo është mbesa bukuroshe e Shyhrete Behlulit, Do befasoheni me bukurinë e saj! (FOTO)


Familja e madhe e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit është mjaftë prezente në mediat rozë. Këngëtarja është nënë e pesë fëmijëve dhe është berë disa herë gjyshe, shkruan “Kosovarja”. Vajza e madhe e Shyhretes është Njomza, e cila ndonëse është martuar në moshë të re tashmë i janë rritur vajzat. Kurse djalin e ka ende të vogël.

Elira, është njëra nga vajzat e saj, e cila dita-ditës po bëhet më e bukur dhe e këndshme. Ajo jo rrallë realizon fotografi me poza të ndryshme, e grimuar dhe rregulluar bukur.

E veshur bardhë e zi prej kokës deri të këmbët ajo ka shkëlqyer e tëra. Këtë imazh të Elirës e publikoi nëna e saj Njomza në një storie në Instagram. Bukuroshja me pamjen dhe stilin që po e shfaq vazhdimisht duket se po ua kalon edhe tezeve të saj./Kosovarja