Kjo është Nëna e Edonës me stil të flokëve si vajzat e reja (FOTO)


Edona Llalloshi është këngëtarja e cila vazhdon të jetë shembull për vajzat e tjera. Ajo edhe për profesionin që ka dallohet me zërin e saj, duke goditur gjithmonë me këngët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për elegancë, Edona shihet që kë stil e ka trashëguar nga nëna e saj. Në fotografinë e fundit që ka postuar, stili dhe veshja e nënës së saj ua kalon edhe vajzave të reja. Me një buzëqeshje të lehtë dhe me pamje mbresëlënëse ajo duket mahnitëse. /Kosovarja