Kjo është shtëpia luksoze e Vjosa Osmanit në Marigona Hill (Foto)

Ushtruesja e detyrës së presidentes Vjosa Osmani, është kritikuar për blerjen e shtëpisë në lagjen luksoze Marigona Hill, këto kohë të fundit.

Megjithatë, ajo deri tani nuk e ka pranuar se ka blerë një shtëpi në vlerë deri në gjysmë milioni euro, Osmani mbrëmë e pranoi se ka blerë një shtëpi të tillë.

Gazeta NewBorn ka gjetur planin e shtëpisë se Vjosa Osmanit në këtë lagje, dhe sipas të dhënave të publikuara nga vet kompania Marigona, thuhet se këto lloje të shtëpive kushtojnë rreth gjysmë milioni euro njofton GazetaNewBorn.