Kjo është vajza simpatike e Mimozës dhe Shkumbinit, shikojeni çfarë stili të veçantë ka ajo! (FOTO)


Rozafa Kryeziu jo rastësisht është pjesë e medieve rozë.

Duke qenë vajza e dy prindërve që janë mjaftë të dashur e të njohur për publikun shqiptar, pa dyshim që interes të madh zgjojnë edhe fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallëherë është përfolur edhe për vajzën e hasretit të Mimozës e Shkumbinit, duke u veçuar si një vajzë me plotë stil.

Këtë e ka dë shmuar edhe në imazhin e fundit, duke p ozuar me një kombinim pe rfekt, e që po i shkon shumë.

Në llogarinë e saj në instagram ajo publikoj këtë foto për ndjekësit e saj.

E bukur dhe mjaftë ‘h ot’ po duket në këtë mot të ftohtë, apo?