Kjo është vetura supër luksoze e Albatrit Muqiqit (FOTO)


Këngëtari i njohur Albatrit Muçiqi është një ndër personazhet më të përfolur sa i përkëtë jetës profesionale por edhe jetës private.

Ai vazhdon të jetë mjaft i ndjekur dhe i kërkuar edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria e tij, shkruan Kosovarja.

Shpesh artistët tanë përdorin rrjetet sociale edhe për të treguar diçka nga pronësia e tyre, dhe për jetën luksozë që e bëjnë.

Edhe Albatriti nuk është kursyer kësaj radhe duke postuar një fotografi të veturës së tij të tipit Audi, që po duket luksoze dhe sigurisht kushton shumë./Kosovarja