Kjo ishte surpriza që Fjolla Morina mori në ditën e të dashuruarve (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, shumë të famshëm ndanë me publikun surprizat që morën nga dashuria e jetës së tyre në ditën e Shën Valentinit.

Gjatë ditës së sotme, ka qenë Fjolla Morina e cila postoi një fotografi të re ku shihet me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq dhe një ambient r omantik.

“Faleminderit dashuria ime për këtë surprizë”, ka shkruar ajo duke etiketuar të dashurin Fisnik Syla./Prive.al