Konferenca online”, vajza e Selës befason babain dhe Albin Kurtin (Video)


Në vigjilje të 28 nëntorit, ditës së flamurit, kreu i Aleancës për Shqiptarët i është bashkëngjitur kreut të VV-së, Albin Kurti në një konferencë online, në të cilën u diskutua për të drejtat që i gëzojnë shqiptarët.

Për një moment, përderisa Sela po fliste e diskutonte me Kurtin, papritmas pjesë e video-konferencës u bë edhe vajza e vogël e liderit të ASH-së Ziadin Sela, njofton Neës33.tv

Për më tepër ndiqeni videon: