Kosovarët i “hajnë” foret si keksat, Photoshop i lodhët në foton e Thaçit me Kurtin (FOTO)


Në rrjete sociale po qarkullon një foto ku shihet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Albin Kurti duke shtrënguar duartë, shkruan RepublikaOnline. Faktikisht, fotoja në fjalë është vetëm photoshopi i radhës i të cilit ranë pre shumë kosovar shíhní fótót mé póshté dhe gjeni krahasimet:

Fotoja në fjalë është mes Thaçit dhe Ivica Daciq në Bruksel, ndërsa trupi i Albin Kurtit duket të jetë trupi i Putinit gjatë takimit me Thaçin në Paris, transmeton RepublikaOnline.