“Krenarë gjithmonë me ty, Komandant”, postimi prekës i mbesës gazetare të Sali Mustafës

Mbesa e Sali Mustafës, gazetarja e njohur e Kanal 10, Arta Mustafa ka bërë një postim prekës pas dënimit drakonik të xhaxhait të saj dhe ish komandantit të UCK-së.

“Mbesa jote po të zhgënjen kësaj radhe, se kom mbetë e heshtun, pa fjalë, e s’di ç’të them ndaj këtij vendimi e kësaj padrejtësie që të është bë sot”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Postimi i plotë:

XHAXH,

Më fal, po sot mbeta pa fjalë.